Projekty

Aby stworzyć nową linię, należy poświęcić tej idei naprawdę spory nakład pracy. Przedstawiamy kilka kroków, które należy osiągnąć, aby nowa linia trafiła na sklepowe półki.

Przygotowania
Gdy planujemy zaprojektować nową linię, przede wszystkim jesteśmy otwarci na rynek: obserwujemy, nasłuchujemy. Sprawdzamy nadchodzące trendy w modzie, analizujemy minione style, przyglądamy się działaniom konkurencji. Bardzo ważnym bodźcem są również pomysły, które podsuwają nam sami klienci, ponieważ to oni sami wiedzą najlepiej, czego od nas oczekują. Mając już bazę informacji niezbędnych do prac projektanckich, zabieramy się do pracy.

Materiały
Miłośniczki marki Freya doskonale wiedzą, że tylko te najlepsze wykorzystywane są podczas produkcji naszych produktów. Są trwałe, miłe w dotyku i zapewniają komfort podczas noszenia. Większość materiałów, wykorzystywanych do produkcji pochodzi z Europy. Zanim zdecydujemy się na konkretny materiał, testujemy go m.in. pod względem wytrzymałości.

Dopasowanie
Dopasowanie jest najważniejsze. W momencie, gdy linia zostanie zatwierdzona, możemy poświęcić około 5 miesięcy na idealne dopasowanie rozmiarówki. Dopasowujemy biustonosze do potrzeb prawdziwych kobiet a nie manekinów. Dopiero po długim okresie mierzenia, dopasowywania, kolejnego mierzenia i tworzenia prototypów każdego z rozmiarów, nasze projekty zostają wysyłane do produkcji.

Stroje kąpielowe
Podczas projektowania strojów kąpielowych Freya Swim dążyliśmy do tego, aby nasze klientki wyglądały i czuły się wyjątkowo zarówno na basenie, jak i na plaży. Użyliśmy materiału Xtra Life LYCRA, który jest odporny na działanie chloru 10 razy dłużej niż tradycyjne stroje kąpielowe. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę fasonów oraz niezwykłą kolorystykę. Materiał, który wykorzystujemy do produkcji naszych sportowych strojów kąpielowych również zapewnia dłuższą żywotność stroju, a przy tym lepsze wyniki przez dłuższy czas!

Wyszukaj kolekcje
Discover-Freya-AW17-Cosmic design-2.jpg design.jpg Discover-Freya-AW17-Rebel-Rebel