Strona główna When Life Gives You Melons

When Life Gives You Melons

Freya-Melons-Series-1
 
 

Podcast When Live Gives You Melons powraca! Druga seria topowego podcastu prowadzonego przez prezenterkę telewizyjną i radiową - Mayę Jama będzie składać się z 6 odcinków. Freya zaprasza wszystkie zabiegane kobiety szukające odmiany.

Melons-Line-Up-Polish

Upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi odcinkami dostępnymi do pobrania już teraz. A także rzuć okiem na nadchodzące tematy szczerych rozmów przebojowych i inspirujących kobiet...

 
 
 

 

 

W nowej serii When Life Gives You Melons Maya Jama opowiada o planowaniu ślubu i ujawnia, że pierwsza powiedziała „Kocham Cię”.

A teraz posłuchaj

Słowo na L

 

W życiu każdego człowieka następuje kryzys wieku średniego. Jest to związane najczęściej z karierą, zawodem miłosnym a także presją wywoływaną przez social media.

A teraz posłuchaj

Kryzys wieku średniego

 

Inspirujące spojrzenie na to, jak kobiety mogą iść do przodu swoim w miejscu pracy. O tym jak warto inspirować się innymi. Posłuchaj jak niepowodzenia mogą pomóc w znalezieniu wymarzonej pracy i przekonaj się że spryt naprawdę się opłaca.

A teraz posłuchaj/a>

Zgłoś się i poproś o podwyżkę

 

Maya i jej goście zagłębiają się skanadlizujący świat „mydlanych imprez”, schadzek z niedoszłymi gwiazdkami i mówią o ich katastrofalnych konsekwencjach

A teraz posłuchaj

Co się stało, to się nieodstanie

 

W finałowym epizocie When Life Gives You Melons Maya Jamal podyskutuje o kobiecych sprawach: miesiączkowaniu, zamrażaniu jajeczek i różowym podatku.

A teraz posłuchaj

Krew, pot i plamy

Outlet

Sprawdź jak powstawał podcast i zobacz jak goście dzielą się własnymi życiowymi doświadczeniami i poradami na temat problemów, które chcemy rozwiązać

 
 
 
Odwiedź nas na Instrgramie