Strona główna Odkryj markę Freya

Odkryj markę Freya

Od kilku lat dokładamy wszelkich starań, aby kobiety wyglądały i czuły się wyjątkowo. Poznaj naszą historię, przeczytaj o realizowanych kampaniach reklamowych, dowiedz się, jak pracuje nasze biuro. Wszelkie informacje znajdziesz w tym dziale.


Discover Freya Ad

Kampanie reklamowe marki Freya

Jeśli posiadasz produkty, które mogą sprawić, że kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo, chcesz o tym poinformować cały świat! Dlatego właśnie wszystkie nasze kampanie były zaprojektowane w taki sposób, aby zostały zauważone i zapamiętane. Dowiedz się , w jaki sposób pracowaliśmy nad znajomością marki Freya na całym świecie.


Obejrzyj nasze reklamy
Inside Freya

Jak pracuje nasze biuro

Zajrzyj za kulisy naszej głównej siedziby marki Freya. Jest to świetna okazja, aby zobaczyć, gdzie projektowane są nowe linie, gdzie i jak są szyte, w jaki sposób ozdabiane oraz skąd wysyłamy je w świat.


Zapraszamy do środka
Freya Design

Nasze projekty

Kolekcje, które sprawiają, że wyglądasz fantastycznie. Fasony, które podkreślają Twoje kształty i oferują Ci solidne podtrzymanie. A wszystko to znajduje się w każdym z projektów marki Freya. Tylko tutaj możesz dowiedzieć się, jak pracują nasi projektanci, czym się inspirują oraz jak przetwarzane są ich pomysły w niesamowite projekty.


Przyjrzyj się
Freya Timeline

Oś czasowa

Freya uszczęśliwia kobiety od 1998 roku. Od tego czasu każdy pomysł początkował kolejne inspiracje. Nowe style, nowa bielizna, stroje kąpielowe z szeroką rozmiarówką, bielizna sportowa, piżamy– nie wspominając już o tym jak świetnie są one dopasowana i w jaki sposób spełniają wszystkie wymogi naszych miłośniczek. Sprawdź naszą oś czasową przekonaj się jak Freya dojrzewała i rosła w siłę.


Zobacz naszą historię

 

Poprzedni Następny